HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 21 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Stervitja “sllovene” me dyer te mbyllura
nga AlbaniaSoccer   E diel, 08 Shtator 2013 21:54   pdfShtypEmail

Kombetarja-ne-stervitjeXhani De Biazi nuk heq dore nga privatesia kur stervit kuqezinjte. Lojtaret tregojne se trajneri italian nuk deshiron te shoh askend neper kembe gjate diteve pergatitore ne prag te ndeshjeve te rendesishme. Njesoj si ka bere para se te luhej me Sllovenine ka bere edhe tani qe Shqiperia pergatitet te luaj ndaj Islandes. Ne stadiumin ku te dielen jane stervitur kuqezinjte, De Biazi nuk ka lejuar askend te futet brenda duke dashur te fshehi me cdo kusht per mediat formacionin qe do te perzgjedhe per ndeshjen qe do te luaj te marten.


busy
komente