HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Kuqezinjte akomodohen ne Rekjavik
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 09 Shtator 2013 19:51   pdfShtypEmail

KOMBTARJAKombetarja e Shqiperise ne oren 09:30 ka lene perfundimisht Lubjanen dhe ka marre rrugen drejt Islandes. Avioni carter i ka derguar kuqezinjte ne Rekjavikun e larget brenda kater oreve. Sapo kane zbarkuar ne Islande, lojtaret jane bezdisur nga moti i ftohte dhe ju eshte dashur te vishen per te perballuar dimrin. Me pas jane rehatuar ne hotelin qe ndodhet shume prane stadiumit ku do te luhet ndeshja.


busy
komente