HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Seanca e pare ne Rekjavik
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 09 Shtator 2013 19:56   pdfShtypEmail

seancaaaaaaa24 ore para ndeshjes Shqiperia e De Biazit ka zbritur ne fushe. Ne stadiumin e Rekjavikut me nje kapacitet 10 mije vendesh, kuqezinjte kane provuar veten per here te pare dhe te fundit. Tekniku italian eshte kujdesur te mos i lexojne formacionin per te cilin do te kujdeset ne oret para ndeshjes. Islande - Shqiperi do te luhet ne oren 21:00 dhe per perfaqesuesen tone do te jete nje takim vendimtar.


busy
komente