HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ A duhet te rinovoje De Biazi?!
nga AlbaniaSoccer   E martë, 10 Shtator 2013 22:47   pdfShtypEmail

de biasiiiiiiiiiiiiiiiKemi prekur jo fundin por nje vend para tij. De Biazi eshte pa kontrate por tani jo vetem qe i ka rene cmimi i para pak diteve por nuk gezon me as popullaritetin e meparshem. A duhet te rinovoje? A do te rinovoje? Keto jane pyetjet qe ende nuk kane nje pergjigje. Endrrat jane thermuar ne Islande pasi moren nje krisje ne Slloveni. Nje shuplake e rende islandeze ka ngritur shume pikepyetje per rinovimin e De Biazit. Pritet fjala e presidentit Duka. Derisa ai te flase ne te gjithe do pyesim veten: A duhet te rinovoje italiani?


busy
komente