HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Skandal/ Kombetaren e harrojne ne aeroport
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 11 Shtator 2013 20:53   pdfShtypEmail

belle airAspak serioze dhe pa frike mund te quhet nje skandal. Kompania ajrore BellAir ka harruar te marre kuqezinjte nga aeroporti i Reikjavikut. Nisja ishte parashikuar ne oren 11:00 te paradites por nuk ka ndodhur keshtu. Per me shume se pese ore lojtaret, stafi dhe te tjere shqiptare jane endur ne aeroport duke pritur carterin nga Tirana. Nisja mesohet te jete bere pasdite nga Islanda.


busy
komente