HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Tifozet kryqezojne Dallkun
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 11 Shtator 2013 20:55   pdfShtypEmail

dallkuuParaqitja zhgenjyese ne ndeshjen e fundit ndaj Islandes por dhe takimet e tjera e kane bere Armend Dallkun nje lojtar antipatik per shqiptaret. Ne rrjete te ndryshme sociale tifoze te shumte kuqezi kane kerkuar largimin e Dallkut nga perfaqesuesja duke e quajtur futbollistin krejtesisht te panevojshem per te ardhmen. Duke qene se luajti dobet ne Islande, De Biazi e zevendesoi gjate ndeshjes dhe me mbrojtesin duket te jete prishur tani.


busy
komente