HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 13 Qershor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Tifozet kunder kapitenit Cana
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 12 Shtator 2013 16:33   pdfShtypEmail

lorik cana 2011 10 09Menjehere pas dy ndeshjeve te humbura ne Slloveni dhe Islande, ne kampin kuqezi kane nisur problemet. Tifozet kane nisur sulmin ndaj kapitenit Lorik Cana duke e akuzuar ate si nje lojtar tashme jashte forme dhe te padenje per te mbajtur shiritin e kapitenit. Ne facebook por dhe ne faqe te ndryshme ne internet, nuk kane munguar ofendimet ndaj Canes qe tani sheh te mos kete me te njejtin popullaritet si pak kohe me pare. Ne media eshte folur edhe per nje mundesi te hapur qe Loriku te dorezoje shiritin e kapitenit por kjo gje akoma nuk eshte e sigurte.


busy
komente