HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret/ Berisha kalon testet mjeksore ne Itali
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 14 Shtator 2013 00:23   pdfShtypEmail

etrit berishaEtrit Berisha ka mberritur ne Itali. Ka bere menjehere testet mjeksore tek Lazio te cilat i ka kaluar me sukses. Etriti pritet te jete i gatshem per skuadren italiane ne ndeshjen e rradhes qe do te luaje ndaj Kievos. Megjithate historia nuk ka mbaruar pasi ceshtja ka shkuar ne FIFA. Kievo nuk heq dore nga kontrata qe ka me Berishen dhe avokatet e klubit po bejne te pamunduren per ta penalizuar portierin shqiptar.


busy
komente