HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret/ Kapllani shenon per FSV Frankfurt
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 14 Shtator 2013 22:17   pdfShtypEmail

kapllaniEdmond Kapllani ka shenuar serish per skuadren e tij FSV Frankfurt ne Bundesligen e II. Megjithate, humbja nuk eshte shmangur dhe goli i sulmuesit shqiptar eshte zhvleresuar. St Pauli doli i fituar ne kete ndeshje ndersa Kapllani realizoi golin e vetem per skuadren e tij dhe te katertin personal ne kete sezon. Kapllani e ka nisur mjaft mire vitin me Frankfurtin ndersa shqiptari tjeter qe luan aty Odise Roshi nuk eshte aktivizuar asnje minut dhe tani po kalon nje moment negativ.


busy
komente