HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret/ Cana reklamon Berishen ne Itali
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 16 Shtator 2013 22:48   pdfShtypEmail

LorikCanaSSLaziovGetafeCFPreSeasonmQOoXP o6nmlKapiteni i Kombetares Shqiptare Lorik Cana menjehere pas ndeshjes qe ka luajtur me Lazion ne Serine A te dielen ka folur per blerjen qe italianet kane bere se fudmi. “Etrit Berisha eshte nje portier shume i forte dhe ne kombetare ia kaloi Ujkanit. Eshte e veshtire te flasesh per lojtare te panjohur, por per te nuk kam asnje dyshim“, eshte shprehur Cana kur e kane pyetur patriotin e tij qe tashme eshte transferuar ne Itali. Loriku i ka bere reklame portierit kuqezi qe tani pret te fitoje duelin me Marketin per te ruajtur katerkendorin e Lazios.


busy
komente