HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 13 Qershor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret/ “Bild” thur elozhe per Mavraj
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 19 Shtator 2013 21:39   pdfShtypEmail

mergim mavrajGjermanet e tabloidit te famshem “Bild” kane vleresuar futbollistin shqiptar Mergim Mavraj. Duke I thurur elozhe mbrojtesit “Bild” i ka meshuar faktit se Greuther Furthi mund te arrij suksesin nese beson tek shqiptari. Mavraj po riaftesohet nga demtimi i pesuar dhe pritet te jete gati si per skuadren e tij gjermane po ashtu edhe per Kombetaren e Shqiperise.


busy
komente