HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret/ Mavraj rikthehet ne fushe pas nje muaji
nga AlbaniaSoccer   E premte, 20 Shtator 2013 15:13   pdfShtypEmail

mergim mavrajRikthehet ne fushe Mergim Mavraj. Ky eshte lajmi i mire qe vjen per Kombetaren e Shqiperise dhe skuadren e Greuther Furthit. Mbrojtesi shqiptar ka lene pas demtimin dhe tani eshte gati per te zbritur ne fushe qe te premten ne mbremje Mavraj do të kthehet në fushë kundër Union Berlinit, në ndeshjen e tij të 50-të me Greuther Furthin. Per shqiptarin eshte nje mundesi mjaft e mire ky takim ne prag te ndeshjeve qe do te luaje ne tetor me Shqiperine ndaj Zvicres dhe Qipros. Mungesa e tij ne takimet e humbura me Sllovenine dhe Islanden ishte vendimtare. Mavraj eshte nje nga shtyllat kryesore ne skuadren e De Biazit dhe rikthimi tij per dy takimet e fundit eshte nje lajm mjaft i mire.


busy
komente