HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Trajneri Josip Kuzhe habitet nga balta ne ndeshjen Besa-Tirana
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 17 Dhjetor 2009 16:14   pdfShtypEmail

josip_kuzheTribuna VIP e stadiumit Besa te Kavajes ka qene e tejmbushur me personaliteti. Binte ne sy prania e zevendes ministrit te MTKRS, Z.Bajaziti si dhe trajneri i kombetares Shqiptare Josip Kuzhe. Njerez prane trajnerit Kuzhe kane pohuar per Albaniasoccer.com se kushtet shume te keqija te fushes se Beses kane habitur jashte mase kroatin. Duke qene se terreni ishte mjaft i renduar dhe kudo mbizoteronte balta lojtaret nuk kane mundur te tregojne vlerat e tyre me te mira ne syte e trajnerit te kombetares.

Klevis Bejkolli


busy
komente