HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 25 Nentor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjinoaret / Edgar Cani shenon golin e pare ne Serine B
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 21 Shtator 2013 22:26   pdfShtypEmail

Edgar-Cani-transferohet-te-Karpi-mediumSulmuesi i Kombetares Shqiptare Cani, ka shenuar sot golin e tij te pare per skuadren italiane te Karpit ne Serine B. Ne takimin midis Cezenes dhe Karpit, goli i Canit nuk ishte i mjaftueshem pasi nuk mundi te ndryshonte rezultatin deri ne fund te lojes, e cila perfundoi 4-1 per skuadren vendase te Cezenes. Cani arriti te shenoje ne minute e 87’ te takimit kur rezultati ishte 3-0 per vendasit, te cilet arriten qe ne minuten e fundit te shenonin dhe golin e katert. Per sulmuesin e Kombetares Shqiptare ky ishte goli i pare tek ekipi ku eshte huazuar.


busy
komente