HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret/ Bakaj shenon ne Kupen e Ukraines
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 25 Shtator 2013 22:14   pdfShtypEmail

Elis bakaj ernemorets OdesaElis Bakaj eshte rikthyer me gol tek skuadra e Cernemorets Odesa. Sulmuesi shqiptar, i harruar nga De Biazi ne ndeshjet e fundit per shkak edhe te nje demtimi qe e ka shoqeruar, ka shenuar ne fitoren 4-0 qe ekipi tij ka marre ne kupe. Bakaj shenoi qe ne minuten e pare duke i dhene avantazhin skuadres se tij dhe hapur serine e golave te shenuar. Tani sulmuesi shqiptar pritet te rikthehet titullar tek Odesa edhe ne ndeshjet e kampionatit por dhe ato ne Europa League.


busy
komente