HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 21 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret/ Demtohet Berisha, humb Zvicren
nga AlbaniaSoccer   E premte, 27 Shtator 2013 07:00   pdfShtypEmail

etrit berishaEtrit Berisha eshte demtuar dhe pritet te mungoje per nje kohe te gjate. Portieri qe eshte transferuar para pak kohesh tek Lazio eshte demtuar ne stervitje dhe pritet te mungoje per disa muaj. Ky eshte lajmi qe bejne te ditur mediat italiane. Eksperienca e re ne Itali per Etritin nuk ka nisur mjaft mire. Lajm i keq ky edhe per Shqiperine e De Biazit qe nuk do te kete ne dispozicion portierin per ndeshjet me Zvicren dhe Qipron ne muajin tetor.


busy
komente