HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Bundesliga 2/ Edmond Kapllani shenon dygolesh ne fitore
nga AlbaniaSoccer   E diel, 06 Tetor 2013 16:08   pdfShtypEmail

kapllaniSulmuesi i kombetares se Shqiperise Edmond Kapllani ka shenuar nje dygolesh per ekipin e tij FSV Frankfurtin, qe luan ne Bundesligen 2 te Gjermanise. Lojtari shqiptar ka shenuar ne minutat 15-te dhe 30-te te pjeses se pare. Kundershtar ishte ekipi i Aue-s. Kapllani eshte aktivizuar per 70 minuta ne kete takim. FSV fitoi ndeshjen me rezultatin 3-1


busy
komente