HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 29 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ De Biazi publikon listen e lojtareve
nga AlbaniaSoccer   E diel, 06 Tetor 2013 19:36   pdfShtypEmail

Debiazzi stervitjeXhani De Biazi ka publikuar te dielen listen e lojtareve te grumbulluar prje tij per dy ndeshjet e fundit per kualifikueset “Brazil 2014”. Ne kete liste spikat afrimi per here te pare i Loret Sadikut dhe rikthimi ne kombetare i Bekim Bales.

Ja lista e plote:

Portiere

Samir Ujkani (Palermo)

Etrit Berisha (Lazio)

Orges Shehi (Skenderbeu)

Mbrojtes

Admir Teli (Karabak)

Lorik Cana (Lazio)

Andi Lila (PAS Janina)

Loret Sadiku (Helsingborg)

Renato Arapi (Skenderbeu)

Mergim Mavraj (Greuther Furth)

Ermir Lenjani (St Gallen)

Armend Dallku (Vorskla Poltava)

Tefik Osmani (Teuta) (bashkohet me 12 tetor)

Mesfushore

Jurgen Gjasula (Litex Lovech)

Ergys Kace (PAOK Selanik)

Odise Roshi (FSV Frankfurt)

Migjen Basha (Torino)

Ansi Agolli (Karabak)

Jahmir Hyka (Luzern)

Ervin Bulku (Sepahan)

Valdet Rama (Valladolid)

Emilian Vila (PAS Giannina) (bashkohet me 12 tetor)

Sabien Lilaj (Skenderbeu) (bashkohet me 12 tetor)

Alban Meha (Paderborn) (bashkohet me 12 tetor)

Sulmues

Bekim Balaj (Jagiellonia)

Amir Abrashi (Grasshopers)

Shkelzen Gashi (Grasshopers)

Hamdi Salihi (Jiangsu Sainty)

Agon Mehmeti (Olhanense)


busy
komente