HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 03 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Te marten dalin ne shitje biletat
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 07 Tetor 2013 21:55   pdfShtypEmail

biletatttttttttttttttNga mesimi i marre ne ndeshjen me Norvegjine Federata Shqiptare e Futbollit duket se ka gjetur nje zgjidhje per te mos u bere “pre” e tregut te zi. Ne nje shtypshkronje ku prodhohen ceqe dhe masat e sigurise jane te larta, ne Itali jane shtypur 16.179 bileta, te cilat do te jene te vlefshme per takimin me Zvicren. Cmimi i tyre do te jete: tribuna perkarshi D2 do te kushtoje 3000 leke, D1 dhe D3 nga 2000 leke, anesore pas portave nga 500 leke dhe tribuna A dhe B nga 5000 leke. Nga FSHF nuk do te kete kufizim te biletave. Ato do te mund te gjenden ne biletarine prane stadiumit ”Qemal Stafa” ose ne biletarine e 9 katesheve ne rrugen e “Barrikadave”.


busy
komente