HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Europa ve bast per zgjedhjen qe do te beje Januzaj
nga AlbaniaSoccer   E martë, 08 Tetor 2013 12:21   pdfShtypEmail

Adnan-Januzaj-Manchester-E ardhmja e Adnan Januzaj eshte e paqarte. Kompani te ndryshme bastesh duke pare interesimin e madh qe sjell kjo ceshtje e kane perfshire lojtarin ne lojrat qe ofrojne. “Sky Bet” ka hapur bastet se per cilen kombetare do te luaj Adnan Jonuzaj. Kuotat e vendosura favorizojne Shqiperine. Ne vend te dyte qe ka me shume shanse qe t’i bashkohet 18-vjeçari i Mançester Junajtid eshte Belgjika. Turqia dhe Serbia jane dy vendet e tjera qe kuotohen perveç Anglise, per te cilen duhet te qendroje 5 vjet ne kete vend per t’ia bashkuar kombetares se tre luaneve. I riu qe ka mundesi per te luajtur me disa kombetare ka refuzuar deri tani te luaje per te rinjte e Belgjikes.


busy
komente