HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Sondazhin europian per Januzajn e fiton Shqiperia
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 09 Tetor 2013 11:19   pdfShtypEmail

Adnan-Januzaj-Manchester-Jo vetem bastet favorizojne Januzajn per te zgjedhur kombetaren kuqezi por edhe ne nje sondazh te prestigjozes angleze Sky Sports, ku votuan mijera tifoze bejne fitues Shqiperine. 45% e tyre mendojne se lojtari do te zgjedhe kuqezinjte, 27% Angline dhe 24% Belgjiken. Te paperfillshme votat per Kroacine apo kombetare tjeter, mbeten larg me vetem 2%. Pritet pergjigja qe do te jape futbollisti i talentuar. Babai i tij mendohet te jete njeriu qe do te ndikoj ne vendimarrjen e tij nderkohe qe ne Shqiperi te gjithe presin me padurim.


busy
komente