HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret/ Prapaskenat dergojne Kacen ne Itali
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 09 Tetor 2013 16:43   pdfShtypEmail

ergys kace pokuMediat greke dergojne Ergys Kacen ne Itali. PAOK ka vendosur te shese mesfushorin 20 vjecar duke dashur te largoje pergjithmone rremujen qe ai ka shkaktuar se fundmi. Faqja e specializuar Sportdog.gr ka zbuluar prapaskeat qe e dergojne Kacen ne Itali. Planet e drejtuesve te PAOK jane qe mesfushori shqiptar te huazohet ne janar per tu shitur me pas tek nje klub i madh italian. Menaxheri i ri qe ka marre te drejten e menaxhimit te shqiptarit mesohet te kete me teper njohje dhe transferimi i Kaces ne Itali duket shume i mundshem.


busy
komente