HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 03 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Shqiptaret e Zvicres mberrijne ne Tirane
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 09 Tetor 2013 21:21   pdfShtypEmail

shaqiri aeroportKombetarja Zviceriane ka mberritur ne Aeroportin ‘Nene Tereza’, duke sjelle me vete djemte e trainerit Otmar Hitzfeld, disa prej te cileve e shkelin kete vend per here te pare,  ndersa te tjere gjenden per te disaten here rradhazi ne vendin e origjines. Futbollistat me origjine shqiptare qe luajne me Komebtaren Zviceriane jane ndjekur me kersheri nga te pranishmit ne aeroport duke u pritur ngrohte, aq sa nuk ka munguar dhe deshira per te bere ndonje fotot. Kryesuesit e Grupit E, vijne me bindjen per te marre nje pike dhe per te vijuar endrren e tyre drejt Brazilit.


busy
komente