HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 05 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
De BIazi: Po! Do te rinovoj per Shqiperine
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 10 Tetor 2013 21:06   pdfShtypEmail

De-Biasi serioGjate konferences per shtyp nje dite para ndeshjes, traineri Xhani De Biazi qe drejton Shqiperine i eshte pergjigjur pozitivisht pyetjes per te ardhmen e tij me kuqezinjte. 'Po tani jam i sigurte. Me 100%  une do te rinovoj kontraten me Shqiperine, nuk behet fjale per 1 milion euro, por me pak se kaq. Jam i kenaqur me projektin qe kemi nisur dhe kemi ne plan ta vazhdojme ate. Per momentin te kthejme vemendjen tek ndeshjet me Zvicren dhe Qipron, pasatj do te flasim.' Kete ka pohuar italiani ne konference duke dhene shenja te mira per ecurine e skuadres.


busy
komente