HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Policia heq parkingun para stadiumit
nga AlbaniaSoccer   E premte, 11 Tetor 2013 17:35   pdfShtypEmail

parkinguMe urdher te ministrit te brendshem Saimir Tahiri, policia e Tiranes ka ndermarre nje aksion surprize. Parkingu i montuar disa muaj me pare para stadiumit Qemal Stafa eshte larguar brenda pak oresh. Te gjitha mjetet qe rrethonin sheshin para stadiumit jane hequr pak ore para ndeshjes Shqiperi - Zvicer gje e cila i jep me teper frymarrje tifozeve dhe delegacioneve te huaja qe vijne ne stadium. Kjo levizje eshte pershendetur nga i gjithe komuniteti sportiv.


busy
komente