HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 11 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Tifozet kuq e zi 'nje lume' te sharash per Shaqirin
nga AlbaniaSoccer   E premte, 11 Tetor 2013 21:43   pdfShtypEmail

xherdan shaqiriiiXherdan Shaqiri ka shenuar dhe ka marre me vete nje lume te sharash ne Qemal Stafa. Shqiptaret nuk kane lene gje qe i thene ne stadium sapo Shaqiri ka shenuar. Disa shishe plastike te hedhura ne drejtim te Shaqirit dhe me pas shqiptari qe luan per Zvicren ka kerkuar te nderrohet nga Otmar Hicfield per tu larguar nga fusha mes shume fishkellimash. Tifozet kuqezi vec golit nuk i kane falur edhe festen qe beri pas tij.


busy
komente