HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Zvicerianet tallen me Stadiumin Qemal Stafa
nga AlbaniaSoccer   E premte, 11 Tetor 2013 21:46   pdfShtypEmail

sport-tallja Mediat zviceriane tallen me Qemal Stafen. Gazetaret e ardhur ne Tirane pasi kane bere nje vizite ne Stadiumin Kombetar ku u luajt ndeshja kane shkruar menjehere fjale te shemtuara per vendin e rrenuar qe ne Shqiperi e quajne akoma stadium. Fotot qe zvicerianet kane bere jane publikuar menjehere ne internet per te shpjeguar shemtine e stadiumit kombetar ku Shqiperia luan futboll ende ne vitin 2013.


busy
komente