HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 19 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ De Biazi rinis punen me skuadren per Qipron
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 12 Tetor 2013 13:56   pdfShtypEmail

kombetarja ne grumbullimNje dite pas humbjes me Zvicren kuqezinjte kane rinisur pergatitjet per ndeshjen e fundit ne eleminatoret e boterorit. Te marten do te luajme me Qipron dhe De Biazi nuk ka dashur te humbe kohe dhe ka nisur pergatitjet me lojtaret e tij. Te grumbulluar ne “Tropikal”, pa entuziazmin e duhur, kuqezinjte kane nisur provat. Ne kete seance stervitore grupi ka qene i ndare me titullaret e sfides ndaj Zvicres qe kane kryer ushtrime shkrydhese, ndersa pjesa tjeter nje seance te plote stervitore. Ashtu sic pritej me grupin jane bashkuar Tefik Osmani, Emilian Vila dhe Sabien Lilaj, te cilet kane plotesuar listen e te grumbulluarve nga trajneri Gianni De Biasi.


busy
komente