HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 11 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Largohen te demtuar Basha dhe Dallku
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 12 Tetor 2013 13:59   pdfShtypEmail

shqiperi-zvicer1Nga grumbullimi i skuadres jane larguar dy futbollsite, Migjen Basha dhe Armend Dallku, te dy te demtuar, te cilet do te mungojne ne sfiden e Nikosias ndaj skuadres qe gjendet ne vendin e fundit te grupit. De Biazi do te bej llogarite pa keta dy futbolliste qe nuk luajten as ne ndeshjen ndaj Zvicres. Per Dallkun mund te thuhet se aventura me Shqiperine ka perfunduar pasi vete ka deklaruar se nuk do te rikthehet me ne perfaqesuese ndersa Basha ka te ardhmen perpara me kuqezinjte.


busy
komente