HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 20 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Kuqezinjte nisen drejt Qipros
nga AlbaniaSoccer   E diel, 13 Tetor 2013 21:33   pdfShtypEmail

kombtarja stervitjeKombetarja Shqiptare eshte nisur drejt Qipros. Kuqezinjte do te luajne te marten ndeshjen e fundit per eleminatoret Brazil 2014. Nen drejtimin e De Biazit, Shqiperia ka zhvilluar pergatitjet e fundit ne Durres dhe me pas ne mesdite te dielen ka marre rrugen drejt Athines fillimisht dhe me pas eshte nisur po me avion drejt Qipros ku do te luhet ndeshja e fundit per kete edicion.


busy
komente