HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ De Biazi dhe Duka gjithmone e me prane
nga AlbaniaSoccer   E diel, 13 Tetor 2013 21:43   pdfShtypEmail

De biazi DukaDe Biazi dhe Armando Duka jane gjithmone e me prane. Rinovimi duket i afert. Palet duket se kane gjetur gjuhen e perbashket per te rinovuar. Traineri Italian duket i vendosur per te pranuar oferten e presidentit te FSHF-se qe ka menduar ti rrise oferten me 10 perqind De Biazit. Pas shume perpjekjesh qe beri, italiani tani eshte i gatshem te nenshkruaj per Shqiperine te cilen pritet ta drejtoj per dy vitet e ardhshme. Burime ne FSHF tregojne se marreveshja do te realizohet brenda javes se ardhshme.


busy
komente