HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 19 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ De Biazi ben gati formacionin per Qipron
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 14 Tetor 2013 21:56   pdfShtypEmail

de biasiiiiiiiiiiiiiiiXhani De Biazi ka bere gati formacionin me te cilin Kombetarja e Shqiperise pritet te luaj perballe Qipros. Ne Nikosia, kuqezinjte pritet te luajne me dy sulmues, ndryshe nga cfare bene me Zvicren ne Tirane. Abrashi pritet te ulet ne stol per ti lene vendin Agon Mehmetit ndersa Roshi ka fituar duelin me Shkelzen Gashin. Pjesa tjeter e skuadres mbetet e pandryshuar, te pakten sipas testeve qe ka bere De Biazi ne stervitjen e fundit ne Qipro.

Formacioni i mundshem 4-4-1

Berisha

Lila Mavraj Cana Agolli

Roshi Kace Bulku Rama

Mehmeti

Salihi


busy
komente