HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Stadiumi bosh ne Qipro-Shqiperi
nga AlbaniaSoccer   E martë, 15 Tetor 2013 22:32   pdfShtypEmail

stadiumis i qiprosMund te duket si e pabesueshme por ne stadiumin ku eshte luajtur ndeshja Qipro-Shqiperi nuk ka qene asnje tifoz. Shkallet e stadiumit te boshatisura kane qene nje nga arsyet pse ndeshja nuk ka patur grinte nga te dy ekipet. Per here te pare ne kete edicion, kuqezinjte kane luajtur pa pranine e tifozeve kuqezi qe i kane shoqeruar ne te gjithe kontinentin te shumte ne numer. Ne Qipro askush nuk ka qene i interesuar te shohi dy skuadra te dorezuara qe e kane mbyllur edicionin me nje ndeshje te shemtuar.


busy
komente