HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Kace le dy muaj jashte fushave Xherdan Shaqirin
nga AlbaniaSoccer   E martë, 15 Tetor 2013 22:37   pdfShtypEmail

Ergys-KaçeMediat zviceriane kane akuzuar Ergys Kacen per ate nderhyrje te ashper ndaj Xherdan Shaqirit ne ndeshjen Shqiperi-Zvicer. Pas kthimit ne atdhe, futbollisti qe luan per helvetet ka zhvilluar analizat mjekesore dhe ka mesuar nga mjeket se ka nje demtim muskular te pesuar pas nje perplasje me Ergys Kacen dhe se do ti duhet te mungoje per dy muaj. Ky lajm i keq ka trishtuar yllin e Bayern Munich qe shpresonte per nje demtim me te lehte.


busy
komente