HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 29 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Nuk rinovon, De Biazi iken ne Itali
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 17 Tetor 2013 21:31   pdfShtypEmail

De-Biasi serioKur pritej rinovimi i kontrates, Xhani De Biazi ka marre rrugen e kthimit per ne Itali. Marreveshja qe u tha nga ai dhe Duka neper media, duket se nuk eshte arritur. De Biazi eshte larguar drejt Italise dhe tani do te prese telefonaten e Dukes e cila duket e veshtire per tu realizuar. Rezultatet e dobeta ne kater ndeshjet e fundit duket se kane komplikuar rinovomin e De Biazit qe tani duket i veshtire per tu realizuar.


busy
komente