HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 26 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Babai Januzajt akuza per FSHF-ne
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 17 Tetor 2013 23:23   pdfShtypEmail

Adnan Januzaj tjBabai i Adnan Januzaj ka folur per here te pare per mediat kosovare duke rrefyer me ne fund te verteten. "FSHF nuk ka ka kontaktuar. Do te presim nie mundesi tjeter. FSHF ja ka mbyllur deren vetes. Me Duken nuk do te flas. Njerez jo te sinqerte prane federates kane bere deklarata te paverteta. Megjithate ne nuk ja mbyllim deren Shqiperise se jemi shqiptare por me kete federate me besoni qe nuk do te negociojme. Presim te negociojme me njerez profesionale", ka thene bababi i Januzajt duke i dhene nje shuplake te forte te gjithe shpresave kuqezi per te pare talentin e Manchester United te luaje per Shqiperine.


busy
komente