HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 20 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret/ Shkelzen Gashi gol ne fitoren e Grasshoperit
nga AlbaniaSoccer   E diel, 20 Tetor 2013 16:32   pdfShtypEmail

Shkelzen-GashiNje nga talentet e zbuluara nga Xhani De Biazi, Shkelzen Gashi ka shenuar nje gol te te rendesishem ne fitoren qe skuadra e tij e Grasshoperit mori ndaj Laussanes. Mesfushori me tipare sulmuese shenoi nga pika e bardhe e penalltise ne ndeshjen qe u mbyll me rezultatin 2-0. Grasshoperin ne kete takim u aktivizuan edhe Amir Abrashi dhe Imran Bunjaku lojtar qe luajne per Kombetaren e madhe dhe Shpresat e Shqiperise. Gashi shenoi golin e dyte per kete sezon ne Zvicer te cilin e ka nisur mjaft mire.


busy
komente