HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 29 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Mediat Angleze, FSHF ne gare per Januzajn
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 21 Tetor 2013 23:05   pdfShtypEmail

adnan januzajAdnan Januzaj me emrin e tij dhe pavendosmerine per te zgjedhur po ben nje jehone te madhe ne Shqiperi dhe Angli. Pas deklaratave qe beri babai i Januzaj dhe vete lojtari se nuk ka marre nje ftese nga FSHF, Shqiperia i beri nje kerkese publike per tu bashkuar me kuqezinjte. Ky lajm ka bere jehone ne Angli. “The Sun” ka shkruar per interesimin qe FSHF ka shprehur per Januzaj duke i kujtuar Federates Angleze te mos vonoje per ta ftuar talentin e Manchester United pasi ne te kundert Shqiperia mund te perfitoje prej tij.


busy
komente