HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret/ Chelsea kerkon Ergys Kacen
nga AlbaniaSoccer   E martë, 22 Tetor 2013 22:12   pdfShtypEmail

kace e madheErgys Kace eshte ne merkato. PAOK ka vendosur te shese ne janar mesfushorin 20 vjecar dhe disa skuadra jane vene ne ndjekje te tij. Mediat greke kane zbuluar te marten se Ergys Kace eshte ne planet e Chelseat. Gjigandet anglez e kane vezhguar mesfushorin per te cilin ka dhene edhe miratimin e tij Jose Mourinho. Kace mund te transferohet ne janar ne Angli per tu transferuar me pas ne nje skuader tjeter si huazim per aq kohe sa do ti duhet te piqet si futbollist.


busy
komente