HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 30 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Josip Kuzhe ne Turqi me kandidatet per kombetare
nga AlbaniaSoccer   E martë, 22 Dhjetor 2009 16:46   pdfShtypEmail

kombetarja_ne_malteLista e lojtareve te grumbulluar per ne Turqi nga data 3-10 Janar 2010 nga trajneri kroat i Kombetares Shqiptare Josip Kuzhe eshte si me poshte :

1.     Shpetim Mocka         Flamurtari

2.     Sulejman Hoxha        Apollonia

3.     Andi Lila                     Tirana

4.     Maringlen Shoshi      Apollonia

5.     Franc Veliu                 Flamurtari

6.     Arjan Pisha                 Dinamo

7.     Olsi Gocaj                   Kastrioti

8.     Ditmar Bicaj               Tirana

9.     Klodian Samina         Gramozi

10. Gentian Muca           Dinamo

11. Emilian Veliaj            Laci

12. Sabien Lilaj                 Tirana

13. Jetmir Sefa                Tirana

14. Emilian Vila                Lokomotiva Zagreb

15. Gjergji Muzaka          Tirana

16. Elis Bakaj                    Dinamo

17. Vasil Shkurtaj            Olimpiakos

18. Odise Roshi               Flamurtari

19. Sokol Cikalleshi         Besa

20. Bekim Bala                Vllaznia


busy
komente