HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Zyrtare/ De Biazi firmos kontraten
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 24 Tetor 2013 13:51   pdfShtypEmail

de-biazi-rinovonnXhani De Biazi me ne fund ka firmosur me FSHF. Trajneri italian dhe presidenti Armando Duka kane shtrenguar duart. De Biazi ka firmosur per dy vite te tjera dhe pritet te perfitoj 700 mije euro bashke me ndihmesit e tij. Shqiperia e De Biazit ka si objektiv kualifikimin ne Euro 2016, mision ky i veshtire per kuqezinjte por jo i pamundur.


busy
komente