HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 05 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret/ Migjen Basha rikthehet nga demtimi
nga AlbaniaSoccer   E premte, 25 Tetor 2013 15:48   pdfShtypEmail

migjen bashaMigjen Basha me ne fund eshte rikthyer nga demtimi. Mesfushori ka mundur te rekuperohet dhe eshte bashkuar me skuadren e Torinos ne stervitje. Lajmin per rikthimin e tij e kane publikuar mediat italiane qe e kane quajtur lojtarin shqiptar sin je futbollist cilesore e me vlera per trainerin Xhampiero Ventura. Basha vuajti per afro nje muaj nje problem muskulor qe e detyroi te largohej edhe nga grumbullimi ku ishte pjese e kombetares kuqezi. Analizat dhe terapia ne Itali e rikthen tani ate te gatshem per Torinon.


busy
komente