HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 11 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Itali/ Memushaj shenon per barazimin e Carpit
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 26 Tetor 2013 21:09   pdfShtypEmail

Mem-300x214Vlonjati Ledian Memushaj ka shenuar nje tjeter gol te rendesishem per skuadren e tij Carpi ne Serine B. Se bashku me Edgar Canin, lojtar tjeter shqiptar qe luan per kete ekip, Memushaj po ben mjaft mire ne skuadren qe synon ti shpetoj renies ne nje kategori me poshte. Memushaj ka shenuar nga pika e bardhe e penalltise nje gol qe Carpit I ka dhene barazimin dhe nje pike qe e mban ne vendin e 12 ne tabelen e klasifikimit.


busy
komente