HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 02 Dhjetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret/ PAOK do 2 milione euro per Kacen, Chelsea vonon oferten
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 28 Tetor 2013 12:04   pdfShtypEmail

Ergys-KaçeErgys Kaçe mbetet kryefjala e merkatos per skuadren e PAOK-ut. Edhe pse disa dite me pare u fol per nje interesim te mundshem te Chelseat, portali grek "Sportdog.gr" zbulon se skuadra londineze nuk ka bere ende asnje hap konkret per te siguruar sherbimet e 20-vjeçarit. Klubi nga Selaniku kerkon ta mbylle me çdo kusht ne janar largimin e djaloshit korçar per t’i vene kapak kesaj çeshtjeje por, media ne fjale shton se vlera e kartonit te tij ka rene nen çmimin e pretenduar nga PAOK-u sepse ofertat nuk shkojne me shume se 500 mije euro, ndersa disa klube te tjera kerkojne huazimin e tij. Greket synojne 2 milione euro nga shitja e mesfushorit shqiptar dhe shume shpejt pritet te nisin negociata me klube italiane apo dhe turke qe duan sherbimet e tij, pa pritur Chelsean.


busy
komente