HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 30 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Kombetarja drejt rikthimit ne Shkoder
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 28 Tetor 2013 22:57   pdfShtypEmail

Stadiumi Loro BoriçiStadiumi Qemal Stafa nuk ploteson me kriteret per ndeshje nderkombetare. Ne pritje te zhvillimeve qe do te sjellin shembjen e tij per ti lene vendin punimeve per nje stadium te ri, FSHF po shqyrton mundesine te transferoje kombetaren ne Shkoder. Stadiumi Loro Borici mund te rikonstruktohet ne bashkepunim me Bashkine e Shkodres dhe aty kuqezinjte mund te gjejne me pas kushtet e duhura per edicionin e ri eleminator.


busy
komente