HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 03 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret/ PAOK ne janar perze Kacen nga skuadra
nga AlbaniaSoccer   E martë, 29 Tetor 2013 22:49   pdfShtypEmail

Ergys-KaçePAOK nuk do te mbaje me ne skuader Ergys Kacen. Greket i kane vendosur nje ultimatum futbollistit shqiptar qe te nxitoje dhe te gjej nje skuader per ne janar. Kace nuk eshte me i preferuar por greket e PAOK nuk kane ndermend ta largojne pa perfituar prej tij. Mediat greke kane publikuar kete lajm. Kace nuk mund te largohet pa derdhur ne arken e klubit 1.5 ose 2 milione euro. Kete periudhe futbollisti shqiptar po punon bashke me menaxherin per te gjetur nje skuader dhe disa ekipe italiane jane vene ne ndjekje te tij.


busy
komente