HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret/ Sebino Plaku shenon gol ne Poloni
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 31 Tetor 2013 23:38   pdfShtypEmail

Sebino-PlakuSebino Plaku ka shenuar gol ne fitoren e Slask Vroklav ne kampionatin polak. Sulmuesi shqiptar ka shenuar ne fitoren qe skuadra e tij ka marre ne shtepi. Ish lojtari i Skenderbeut ka gjetur golin e pare ne fitoren 4-0 qe Slasku ka marre. Sulmuesi shqiptar po kalon nje moment mjaft te mire ne Poloni pavarsisht se nuk ka shenuar shume per skuadren e Slaskut qe per momentin gjendet ne mesin e tabeles.


busy
komente