HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 10 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret/ St Gallen interesohet per Hyken
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 31 Tetor 2013 23:44   pdfShtypEmail

jahmir hyka madheJahmir Hyka me formen e tij te mire tek Luzerni ka rene ne syrin e disa skuadrave zviceriane. St Gallen eshte vene ne ndjekje te tij dhe e do xhuxhin shtatshkurter si perforcim per sezonin e ri. Ata mesohet te kene kontaktuar menaxherin e Hykes dhe pritet qe te bisedojne shum shpejt edhe me Luzernen per kartonin e mesfushorit shqiptar qe po paraqitet vertete shume mire ne kampionatin vendas. Mediat zviceriane e kane publikuar nje lajm te tille duke treguar me detaje interesimin.


busy
komente