HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 29 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret/ Gashi shenon per Grasshoper
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 09 Nentor 2013 22:46   pdfShtypEmail

Shkelzen-GashiShkelzen Gashi eshte nje tjeter shqiptar qe ka shenuar ne fundjave nje tjeter gol. Sulmuesi ka arritur te firmose emrin e tij ne listen e golashenuesve ne fitoren qe Grasshoper ka marre ne transferte me skuadren e Koniz. Kjo fitore i sherben skuadres se Gashit per te vazhduar rrugen ne Kupen e Zvicres pasi kane mundur te marrin suksesin me shifrat 1-4. Gashi po ben mjaft mire me Grasshoper dhe ne Zvicer e shikojne si nje lojtar me potencial te madh, nderkohe qe me Shqiperine edhe pse ka luajtur dy ndeshje ende nuk ka treguar vlerat e tij.


busy
komente