HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Skandal/ Kombetarja grumbullohet ne Aeroportin “Nene Tereza”
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 11 Nentor 2013 16:54   pdfShtypEmail

kombetarja-ne-aeroportKombetarja e Shqiperise do te luaje te premten ndeshjen miqesore me Bjellorusine. Kuqezinjte jane nisur drejt Antalias por skandali ne kete histori eshte se lojtaret jane grumbulluar dhe nisur menjehere nga aeroporti “Nene Tereze”. Vetem nje pjese e tyre pasi te tjeret do te mberrijne menjehere nga Turqi nga vendet ku luajne dhe jetojne. Situata mund te konsiderohet aspak serioze per vete faktin se futbollistet shqiptare nuk jane grumbulluar te gjithe bashke por kane udhetuar vec e vec apo te ndare ne grupe. Te marten pritet te plotesohet numri i plote i lojtareve qe De Biazi ka perzgjedhur e te premten do te luhet miqesorja. Shqiperi-Bjellorusi do te zhvillohet me 15 nentor, ora 18:00 (ora jone lokale) ne stadiumin “Akdeniz University Stadium” ne Antalia.


busy
komente